درباره ما

من یک مسافرم . مثل تمامی کسانی که یکروز به دنیا می آیند و سفرشان را در این دنیا آغاز می کند . تا روزی که زمان خداحافظی برسد . من فکر می کنم بهتر است قبل از آنکه وقت رفتن شود از رفتنی ها آنچه را که می شود و مجال است بروم ، ببینم و بیاموزم . کسی چه می داند شاید خیلی زود تمام شود و دیگر فرصتی برای دیدن نباشد .

از تجربیات خیلی از دوستانم در فضای اینترنت استفاده کرده ام . حتی اطلاعاتی که در ظاهر چندان ارزشمند به نظر نمی رسند ولی موقعی که نیازشان داری بسیار مفیدند . لذا تصمیم گرفتم من هم هر آنچه را که می بینم بنویسم . فقط برای اینکه اطلاعاتم را با دوستانم به اشتراک بگذارم  . نگاه من نگاه کارشناسی نیست و آنچه را که می بینم و در می یابم می نویسم . اگر اشتباهی بود ممنون خواهم شد که این امکان را بدهید تا نظرات شما را بدانم و اصلاح کنم .

‏2 دیدگاه در نوشته‌ی “درباره ما

 1. مجيد

  سلام. لطفا اطلاعات فني در مورد دوچرخه كه در سفرها با دوستانتان تجربه كرديد ، در سايتتان قراردهيد. مثلا : مشخصات دوچرخه و نوع آن با نقاط ضعف يا قوت آنها (با توجه به مسيرها)، جنس ، برند ، امكانات و قطعات جانبي با كاربردهاي آنها ، مقايسه قطعات ، نظرها و پيشنهادات شخصي تان و . . .
  توضيح : بسياري از سايتهاي مربوط به دوچرخه از نظر اطلاعات فني كامل نبوده و بعضي از مطالب آنها اشتباه است. و بنظر ميرسد فقط كپي ميكنند.
  بسيار بسيار تشكر از سايت خوبتان

 2. عباد کیانفر

  وبلاگ نویسی عموما از جنس سفر در زمان است . می نویسی که شاید امروز یا فردا یا ماه بعد یا سال یا وقتی که نیستی، نوشته هایت از حصار زمان بگذرد و در اختیار دیگران قرار گیرد.
  ممنون که چراغ اینجا رو روشن نگه داشتی